психотерапевт киев
психолог Киев
г. Киев
ул. Кудряшева 7, офис 350
 
психолог скайп психолог консуьтация
телефон МТС психолог (099) 480–11–96
телефон киевствар психолог (096) 955–92–52
 

Учебный семинар
«Современные методы помощи при синдроме дефицита внимания и гиперактивности у детей»

Навчальний семінар
«Сучасні методи допомоги при розладі гіперактивності з дефіцитом уваги у дітей»
14-16 березня 2014 року
м. Київ

Ведучий: Олег Романчук
Про РГДУ:
• Це найпоширеніший поведінковий розлад дитинства: щонайменше 3% дітей шкільного віку мають РГДУ (синонімом є також термін гіперкінетичний розлад).
• РГДУ проявляється надмірною активністю, порушенням уваги та імпульсивністю, що виражені невідповідно до віку і призводять до порушень функціонування дитини в основних сферах життя.
• Більшість поведінкових проблем гіперактивних дітей обумовлені не їхньою злою волею чи поганим вихованням з боку батьків, а біологічно обумовленими особливостями функціонування центральної нервової системи.
• За умов невчасної та неадекватної допомоги цей розлад може призводити до вторинних ускладнень: шкільної дезадаптації, порушень психологічного розвитку дитини, значних поведінкових та соціальних проблем — як у дитинстві, так і в дорослому віці.
• РГДУ є одним із найбільш досліджених поведінкових розладів, щодо якого розроблено ефективні стратегії та методи допомоги. За належної допомоги та підтримки діти з РГДУ можуть мати щасливе, повноцінне майбутнє.
 
Про семінар:
    Даний семінар ставить собі за ціль допомогти фахівцям, що працюють з дітьми та підлітками з даним розладом:
** Оволодіти сучасним нейропсихологічним розумінням даного розладу, його причин, симптомів та наслідків.
** Навчитися діагностувати даний розлад у відповідності до сучасних рекомендованих діагностичних підходів.
** Навчитися проводити психоедукацію для батьків, дітей та підлітків щодо РГДУ, а також будувати терапевтичний план на основі рекомендованих сучасними протоколами доказових форм втручань.
** Навчитися розробляти і реалізовувати програми поведінкової терапії для дітей та підлітків з РГДУ із залученням батьків та педагогів.
** Навчитися розробляти індивідуальний план допомоги та долати можливі труднощі у його реалізації з огляду на можливі наявні супутні розлади та проблеми, сімейні фактори та ін.
 
    Методологія викладання даного семінару передбачає міні-лекції, практичні демонстрації технік, практичні вправи, розбори клінічних випадків та ін. Учасники семінару отримають збірник навчально-методичних матеріалів, а також шкал та опитувальників по даному розладі для використання у клінічній практиці.
 
Про викладача:
Романчук Олег
  Олег Романчук, директор Інституту психічного здоров’я при Українському Католицькому Університеті;
дитячий та підлітковий психіатр, лікар-психотерапевт (когнітивно-поведінкова терапія (КПТ), танцювально-рухова терапія (ТРТ), EMDR, схема-терапія), акредитований викладач та супервізор методу КПТ;
автор науково-практичних посібників «Розлад гіперактивності з дефіцитом уваги у дітей», «Розлади спектру аутизму», «Сім'я, що зцілює: основи терапевтичного батьківства дітей, що зазнали скривдження та емоційного занедбання у дитинстві», «Неповносправна дитина в сім'ї та в суспільстві», а також популярних книг «Коли вам сниться музика», «Дорога любові», «Жити серцем»;
фільмів: «Віднайдені діти», «Бачити людину», «Дорога серця»;
співзасновник та голова Правління Українського інституту когнітивно-поведінкової терапії.
Робота з гіперактивними дітьми та їх рідними є однією зі спеціалізацій Олега Романчука у дитячій психіатрії, він був автором проекту «Розвиток програми Раннього Втручання
для дітей з РГДУ» у м. Львові, розробником національного ресурсного центу по проблемі РГДУ та програми онлайн-навчання для батьків, автором книги по даній тематиці, понад 15 років працює з дітьми даної категорії, з них останні десять – у спеціалізованій мультидисциплінарній програмі допомоги дітям з розладом гіперактивності з дефіцитом уваги та іншими поведінковими розладами.

 
Вартість участі при передоплаті:
- до 19.02.2013 – 1450 грн;
- 20.02 - 11.03.2013 – 1600 грн;
- після 12.03.2013 – 1750 грн;
 
При передоплаті за участь в 2-х семінарах загальна вартість – 2800 грн:
14-16.03.2014 «Сучасні методи допомоги при розладі гіперактивності з дефіцитом уваги у дітей»
20-22.06.2014 «Травмо-фокусована КПТ: доказові форми психотерапевтичної допомоги для дітей та підлітків з посттравматичним стресовим розладом» Докладніше про семінар >>>.
 
Для реєстрації для участі в семінарі прохання заповнити он-лайн .
За додатковою інформацією прохання звертатись:
 
e-mail: ,
тел.: 0950-66-50-56 (Олександр).